Szukam dobrego serwisu AGD w mieście

1.tomaszkowal » 31 maja 2016, 9:58

Dzień dobry, szukam sprawdzonego serwisu AGD w okolicach Krakowa. Mam problem z dwu letnią pralką, która od jakiegoś czasu nie pierze poprawnie. Wybieram program, który ma prać około 60 minut. Sprzęt zaczyna prać i po jakimś czasie wyświetlają się rozmaite błędy na wyświetlaczu. Podejrzewał, że mógł ulec awarii programator w pralce. Stąd moje pytanie o dobrych specjalistów z mojego miasta.

podobne tematy:
Cytuj

2.mariuszbyk » 31 maja 2016, 10:05

Dzień dobry, czy sprawdzałeś firmy z tego portaluinternetowego: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Jest tam masę serwisów, które oferują naprawę sprzętu AGD. Ciężko jest wskazać konkretne namiary na fachowca. Każdy z nich specjalizuje się w pralkach danych producentów. Ten, który właściwie naprawi urządzenia LG, może już gorzej wypaść przy pralkach innej firmy. Tak, więc zostaje tylko podzwonić po firmach. Dowiedzieć się, która posiada akredytacje dla pralki Twojej firmy i oddać do nich urządzenie.

podobne tematy:
Cytuj

3.marekwirazka » 31 maja 2016, 10:10

Cześć, jak widziałeś serial Usterka w TVN to będziesz wiedział o czym mówię. Rzetelny serwis to nie zawsze ten , który się ceni. Znajdziesz wielu serwisantów, którzy robią dobrze za niewielkie pieniądze. Poszukaj opinii w wyszukiwarce na temat serwisów z twojego miasta.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Mydlarnia

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml