Budzetowe strony internetowe Radom

1.lukaszgos » 03 gru 2017, 16:22

Czy tanie strony internetowe to jeszcze odpowiedni wybór dla przedsiębiorcy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Na początku pojęcie niedrogich stron internetowych powinno się przeanalizować w kilku płaszczyznach. Pierwsza kwestia to zdefiniowanie pojęcia budżetowe strony internetowe. Od tego będzie zależało dalsze rozważanie w temacie budowania tanich stron internetowych dla firm. Dla jednej osoby tania strona internetowa będzie utożsamiania z zaprojektowaniem strony internetowej do 500 zł. Natomiast dla innej grupy osób będzie to znacznie większy rząd wielkości, który nie przekroczy 2000 zł. Jak możemy zobaczyć przedział cenowy jest dość duży. Więc nie można od razu i precyzyjne powiedzieć czym są nisko budżetowe strony internetowe dla firm.

Natomiast łatwo to określić sprawdzając oferty agencji interaktywnych w wynikach wyszukiwarki. Dzięki temu jesteśmy wstanie sprawdzić ofertę wykonawców, którzy projektują strony internetowe. Więc zacznijmy i wpiszmy wybrane do porównania hasło strony internetowe Radom żeby sprawdzić na jakie oferty stworzenia strony internetowej jesteśmy w stanie liczyć w przedziale od 500 do 2000 zł. Wybierając parę firm i przesyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie stworzenia strony internetowej otrzymamy jasny obraz sytuacji. Powinno się również wybrać do porównania kilka firm z poza pierwszej 10 wyników wyszukiwarki. Wtedy przekonamy się jak to się kształtuje także u tańszych firm, które tworzą strony internetowe w Polsce.

Jak już otrzymamy oferty na zbudowanie strony internetowej to powinno się zrobić ich zestawienie. Zestawienie powinno posiadać cenę wykonania strony internetowej, zakres usług oraz sposób wykonania strony internetowej przez agencję interaktywną. Kierując się wyłącznie kosztem zbudowania strony internetowej, porównanie ofert będzie mało miarodajne. Zwyczajowo oferty wykonania strony internetowej za 500 zł będą oparte o bezpłatne CMS i ogólnodostępne projekty graficzne. Tego rodzaju strony internetowe to zazwyczaj bardzo zły pomysł na reklamę w Internecie. Po pierwsze otrzymamy szablonowy projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie wykonana na darmowym CMSie, który jest podatny na masowe ataki. Lepszą koncepcją jest wybranie trochę droższej oferty na zaprojektowanie strony internetowej, która będzie miała unikalny projekt graficzny strony a, także autorski CMS. Tego typy strony internetowe są znacznie bezpieczniejsze.
Cytuj

« Mydlarnia

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml