Jakiego producenta alarm zamontować w domu?

1.tomaszkisiel » 16 maja 2016, 14:06

Witam obecnie wykańczam swój dom i jestem na etapie zakupu odpowiedniego systemu alarmowego do domu. Dość sporo wyczytałem tutaj http://trans-sat.pl o systemach alarmowych i z tego co widzę to najwięcej firm pracuje na urządzeniach marki Satel. Czy warto rozważać jakiś innych producentów sprzętu. Kolejne pytanie to które czujki wybrać do domu?

podobne tematy:
Cytuj

2.tomaszkowal » 18 maja 2016, 7:21

Część, nie bez powodu duża liczba monterów wybiera Satela. Po pierwsze ich sprzęt jest najmniej awaryjny z dostępnych na rynku. Drugi powód to dość rozbudowana oferta podzespołów, które składają się na system alarmowy. Następny czynnik to bardzo dobre centrale i dość dobrej jakości czujki.

podobne tematy:
Cytuj

3.mariuszbyk » 18 maja 2016, 8:45

U mnie również jest zamontowany Satel. Nie mogę powiedzieć złego słowa o nim. Działa bez awarii od kilku lat. Posiadam kilkanaście czujek w budynku i podział na wiele stref - fajna rzecz dzięki której mogę uzbroić alarm w wybranych częściach budynku. Jak mogę coś doradzić to warto zamontować kurtyny w otworach okiennych i dodatkowo czujki dualne w każdym pokoju z oknem lub drzwiami. W lecie kurtyny dają niejednokrotnie fałszywe alarmy. Wtedy można jak nas nie ma włączyć zwykłe czujki i po kłopocie.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Mydlarnia

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml