Fenomenalne właściwości - olej marula

1.lukaszgos » 28 paź 2016, 11:23

Cześć. Kocham dbać o swoją skórę oraz ciało, wobec tego też w wielu przypadkach przeczesuję internet w poszukiwaniu oryginalnych kosmetyków. Ostatnimi czasy spotkałam się z olejem marula. Nie wykorzystywałam go nigdy, jednakowoż podobno ma oszałamiające właściwości, jakie wpływają korzystnie na wiele elementów ciała. Nie jestem jednakże pewna czy to prawda, a wybitnie zależy mi na jej poznaniu, albowiem nie chcę kupić czegoś co mi nie pomoże, a może i zaszkodzi. Jeśli ktoś stosował olej marula to proszę o wszystkie opinie na jego temat.

podobne tematy:
Cytuj

2.dariakuna90 » 28 paź 2016, 11:38

Witam. Stosuję olej marula od paru miesięcy. Też na początku miałam miarodajne wątpliwości co do jego działania, jakkolwiek zaryzykowałam oraz nie żałuje. To prawda, że ma on wybitnie rozległe zastosowanie oraz korzystnie działa na włosy, cerę, skórę i paznokcie. Stosowałam go też będąc w ciąży to naturalnie dzięki czemu uniknęłam rozstępów. Moja cera jest perfekcyjnie nawilżona oraz elastyczna, a również gładka. Stosuję olej marula zarówno do twarzy jak i całego ciała. Mogę polecić go w 100%. Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Mydlarnia

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml