Niedroga firma z kruszywem w miejscowości Koło

1.krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 11:32

Witam. Poszukuje sprawdzonej firmy z okolicy miejscowości Koło, która posiada kruszywo budowlane. Czy ktoś z kolegów i koleżanek ma może namiary na rzetelnego dostawcę kruszywa. Od sąsiada nasłuchałem się dużo rzeczy, w jaki sposób firmy oszukują na kruszywie. Dostarczają kruszywo gorszej jakości, którego jest znacznie mniej niż było zamówione. Mój sąsiad potrzebował wg wyliczeń sześćdziesiąt ton żwiru budowlanego - czyli 3 samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozrzucił żwir - okazało się że żwiru było około 40 ton. Więc rozbieżność była spora i był zmuszony zapłacić za kolejny transport.

podobne tematy:
Cytuj

2.tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 11:42

Witaj. Nie każda żwirownia kantuje swoich klientów. Lecz masz rację, że jest sporo firm, które tak próbują ekstra zarobić. Szczególnie, że klient nie może zweryfikować faktycznej wagi dostarczanego żwiru budowlanego na działkę. Ja korzystałem z usług tej żwirowni http://wis-kruszywa.pl . Jest to rodzinna żwirownia w okolicach miasta Koło. Towar mają dość dobrej jakości i odbiorcy na niego nie narzekają. W moim przypadku, dostarczone kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na wyrównanie drogi dojazdowej do domu. Zakupiłem osiemdziesiąt ton, które wg mych wyliczeń było niezbędne na utwardzenie drogi. Przyjechały cztery wywrotki i kruszywa było chyba nawet trochę więcej niż kupiłem. Więc z pewnością ta firma Wis Kruszywa z Koła nie robi wałków na jego wadze.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Mydlarnia

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml