Przygotowanie do budowy domu kilka pytań

1.krzysiekwolski » 16 maja 2016, 9:50

Witajcie, przymierzam się do budowy domu jednorodzinnego. Powszechnie wiadomo jest to spory wydatek i inwestycja na resztę życia. Szukam sprawdzonych ludzi do jego budowy a później wykończenia. Interesują mnie również koszty wybudowania domu w stanie surowym oraz jego wykończenia. Dlatego gorąca prośba do osób, które posiadają doświadczenie w tym temacie o porady i linki do stron internetowych dobrych fachowców.

podobne tematy:

2.tomaszkowal » 16 maja 2016, 11:09

Cześć nie określiłeś najważniejszej kwestii: powierzchni domu oraz czy jest to dom parterowy, czy będzie mieć poddasze użytkowe. Jest to dość ważne przy określeniu cen prac.

podobne tematy:

3.krzysiekwolski » 16 maja 2016, 11:21

Dziękuje za odpowiedź. Przepraszam za mój błąd. Już podaje. Budynek o powierzchni koło 160 m2. Dom posiadający poddasze użytkowe a także garażem na 1 samochód.

podobne tematy:

4.marekwirazka » 16 maja 2016, 11:40

Cześć, przyłącze się do dyskusji. Ja już rozpocząłem budowę domu i posiadam dylemat z znalezieniem dobrego dekarza, a co najważniejsze której dachówki mam użyć. Czytałem Odrobinę na temat ekip dekarskich: http://polecamspeca.pl/dekarz i powiem uczciwie, iż mam z tym spory kłopot. Jak już ktoś posiada dobre rekomendacje to nie ma wolnych terminów lub jego oferta cenowa jest wygórowana cenowo. Może ktoś z was ma namiary na sprawdzonego i w miarę niedrogiego dekarza.