Czy tego typu biznes może się udać?

1.tomaszkowal » 16 wrz 2016, 11:34

Cześć. Zastanawiam się nad otworzeniem nowej firmy, która zajmowała by się montażem platform towarowych. Mam odpowiednie doświadczenie w tej branży. Niegdyś nawet pracowałem w przedsiębiorstwach o podobnym profilu działalności: https://e-position.pl/2021/12/06/czyrozluznianie-miesni-warszawa-to-cos-co-ma-przyszlosc-w-dzisiejszym-swiecie , które z dobrym rezultatem wykonywały montaże dźwigów towarowych na naszym rynku. Natomiast od tamtego momentu minęło już sporo lat i nie mam pojęcia jakie jest zapotrzebowanie na tego rodzaju maszyny w naszym kraju. Czy ktoś z kolegów lub koleżanek posiada może doświadczenie w tej branży i byłby skłonny do podzielenia się wiedzą na ten temat. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.

podobne tematy:
Cytuj

2.mariuszbyk » 16 wrz 2016, 11:59

Witaj kolego. W moim mniemaniu zabierasz się nie od tej strony do planowania działalności gospodarczej. Praca w firmie, która oferuje windy towarowe to troszkę za mało aby na tej podstawie otwierać własną firmę związaną z montażem platform towarowych. Należy na początku przygotować poprawny biznes plan, który będzie opierał się na rzeczywistych założeniach. Musisz ustalić popyt na dźwigi towarowe oraz czym twoja firma jest w stanie przyciągnąć klientów do swojej oferty. Pamiętaj, że większość przedsiębiorstw w tej branży ma stałych kontrahentów, którzy zlecają konserwację wcześniej zakupionych urządzeń. Następna kwestia to forma promocji oferowanych produktów i sposób na pozyskanie kontrahentów. Windy towarowe nie należą do tanich i będzie ciężko przekonać kontrahentów do nowo powstałej firmy.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Mydlarnia

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml