Czy ktoś może dać namiary na sprawdzoną firmę, która montuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

1.tomaszkowal » 08 lip 2016, 12:08

Witam, szukam firmy do wykonania balustrady nierdzewnej w moim domu. Najlepiej wybrałbym firmę z polecenia. Natomiast takiej nie mam. Dlatego moja prośba do was koledzy i koleżanki o podesłanie namiarów na dobrych fachowców. Najlepsza byłaby brygada z województwa mazowieckiego. Ale jeśli ktoś posiada fachowców z innych regionów, którzy działają w stolicy, z przyjemnością zapoznam się z ich ofertami. Za pewne będą nieco mniej kosztowni niż Ci ze stolicy.

podobne tematy:
Cytuj

2.adamniczyj » 08 lip 2016, 12:13

Witam kolegę. To zrozumiałe, że poszukujesz rzetelnej firmy. Najlepsza była by z polecenia. Ale skąd nadzieja, że tu podadzą Ci właściwe namiary na uczciwych fachowców. Przecież każdy jest w stanie napisać co chce na tym forum. W Internecie możesz znaleźć sporo serwisów, które posiadają bazy firm. Te firmy posiadają zazwyczaj tam swoje realizacje i opinie od poprzednich kontrahentów. Ja bym tak poszukiwał fachowca. A jeżeli chodzi o polecenie fachowca to nie jestem w stanie pomóc. Ja wpisałem w wyszukiwarce: maskownica na kaloryfer i znalazłem wiele ciekawych stron www. Pierwsza lepsza ma bardzo interesujące prace , z których klarownie wynika, iż firma zna się na swojej robocie. Wybierz sobie kilku wykonawców, a później wpisz ich dane w Internecie i poszukaj komentarzy na ich temat. Wtedy będziesz wiedział, kto z wykonawców jest godny uwagi i można go wybrać do współpracy.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Mydlarnia

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml