Czy mogę samodzielnie wypozycjonować stronę na hasło meble pracownicze?

1.tomaszkowal » 08 lip 2016, 11:42

Cześć, zastanawiam się nad wypozycjonowaniem swojej strony w wyszukiwarce internetowej. Prowadzę nieduży salon meblowy i myślałem o sprzedaży mebli w Internecie. Na początek chciałbym być wysoko na słowo kluczowe meble pracownicze , które ostatnio najlepiej mi schodzą w sklepie. Czytałem o pozycjonowaniu strony i z tego co przeczytałem nie jest to trudne. Wystarczy pozyskiwać linki do strony i czekać na wyniki. Natomiast intryguje mnie jedna rzec, jak to działa że moja strona będzie wysoko a inni niżej. Przecież wg tego to każdy powinien być na pierwszej stronie. I najważniejsze czy uda mi się samemu taką frazę wypozycjonować?

podobne tematy:
Cytuj

2.mariuszbyk » 08 lip 2016, 11:52

Cześć. Posiadasz nierealnie, optymistyczne podejście do kwestii związanej z pozycjonowaniem strony internetowej. Aby było to takie proste: tworzymy linki i promowana strona jest na szczycie wyników na słowo kluczowe meble pracownicze. Faktem jest, że posiadasz poprawnie zaprojektowaną stronę internetową. Również twoje meble pracownicze są dobrej jakości: Obrazek . Lecz to za mało aby wypromować domenę w wyszukiwarce. Wyłącznie linkowania domeny to nie wszystko. Trzeba wiedzieć jakiego rodzaju odnośniki utworzyć do promowanej domeny oraz w jakich proporcjach. Również istotne jest nasycenie odnośników pozycjonowaną frazą. Dasz ich za dużo, domena otrzyma karę od wyszukiwarki. Dasz ich za mało - pozycje będą niskie. Też musisz pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo utworzenie linku nie wystarczy. Istotne jest to aby znalazły go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Mydlarnia

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml