Jak mogę wypozycjonować stronę na hasło wideodomofony Warszawa?

1.marekwirazka » 05 lip 2016, 13:28

Cześć. Mam pytanie do osób znających się na rzeczy - odnośnie pozycjonowania strony w wyszukiwarce internetowej. Chciałbym aby moja strona WWW znalazła się na początku wyników na słowo kluczowe wideodomofony Warszawa. Chciałem samodzielnie coś z tym zrobić ale efekt moich działań jest dość słaby. Nie byłem w stanie wypromować strony do 1-szej 20 wyników wyszukań. Natomiast jak przeglądam konkurencyjne strony to posiadają mniej treści i zazwyczaj są słabsze graficznie. Co jestem w stanie zrobić aby moja strona była na początku wyników wyszukiwarki internetowej?

podobne tematy:
Cytuj

2.dariakuna90 » 05 lip 2016, 13:39

Witaj. Jak pragniesz aby twoja strona WWW była wysoko w wynikach wyszukiwarki to musisz poprawić o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to odpowiednia konstrukcja strony WWW. Druga kwestia to właściwe odnośniki, które kierują do pozycjonowanej witryny internetowej. W twoim przypadku te dwie kwestie są do zmiany. Po pierwsze powinieneś uzupełnić podstrony o unikalną treść, która posiada pozycjonowane słowa kluczowe. Należy je pogrubić. Druga sprawa to odpowiednie linkowanie wewnątrz strony. Dzięki temu roboty lepiej będą oceniały stronę. Jeśli chodzi o pozyskiwanie linków to należy skupić się na w miarę naturalnych odnośnikach. Na twojej stronie dominują wyłącznie katalogi, co jest dużym błędem. Pozyskuj linki z portalów internetowych, które mają naturalny ruch. Odpowiednie są fora internetowe. Jak to poprawisz to pozycje znacząco się polepszą.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Mydlarnia

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml