Czy to odpowiednia promocja dla krawca?

1.tomaszkisiel » 01 cze 2016, 12:49

Dzień dobry. Niedawno otrzymałem maila z sugestią dodania swojej strony do spisu branżowego przedsiębiorstw: https://turystyka4you.pl/2022/06/22/leczenie-kanalowe-pod-mikroskopem-warszawa-jakiego-wyselekcjonowac-stomatologa-aby-odbylo-sie-milo-rowniez-bez-strachu - zamieszczenie wpisu jest bezpłatne. Oczywiście jesteśmy w stanie nabyć opcje dodatkowe, które umożliwiają promowanie na stronie kategorii. Moje pytanie polega czy taki rodzaj reklamy jeszcze się sprawdza? Większość osób szuka firm w Internecie. A jaką drogą są w stanie wyszukać moją firmę na takim portalu?

podobne tematy:
Cytuj

2.adampiszczek » 01 cze 2016, 13:05

Witaj. Na początku powinieneś się zastanowić czy w ogóle ci promocja jest potrzebna. Bo z kontekstu wypowiedzi można wywnioskować, że nie. Jak tak sądzisz to ciężko będzie ci przetrwać. Konkurencja jest znaczna i wystarczy zajrzeć na wskazaną przez ciebie witrynę internetową żeby to sprawdzić. Jeżeli możesz dodać za 0 złotych tam swoją reklamę to dlaczego tego nie zrobić. Masz rację, że ludzie poszukują w wyszukiwarkach usług i właśnie dlatego warto umieścić na tego rodzaju serwisach swoją reklamę. Takie strony internetowe są przeważnie bardzo wysoko w wynikach wyszukiwarki i mają dużo potencjalnych odwiedzających. Więc już masz odpowiedź jak internauci znajdą twoją firmę na takim serwisie. Inną kwestią jest czy opłaca się płacić za dodatkowe opcje. Zazwyczaj to nie.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Mydlarnia

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml