Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

1.tomaszkowal » 09 maja 2016, 14:47

Witam. Poszukuje sprawdzonej brygady dekarskiej z okolic Opola. Czy ktoś ma namiary na dobrych dekarzy. Chcę położyć blacho dachówkę w domu jednorodzinnym. Poszukuje kogoś dobrego i w miarę normalnych pieniądzach.

podobne tematy:
Cytuj

2.mariuszbyk » 09 maja 2016, 14:58

Cześć. U nas dach robiła ta ekipa dekarzy: http://polecamspeca.pl/dekarz/opole . Są ceno konkurencyjni i bardzo solidni. U mnie w domu zrobili bez żadnych kłopotów więźbę dachową i dachówkę ceramiczną. Całość prac trwała około 10 dni. Bez problemów i stresów.

podobne tematy:
Cytuj

3.marekwirazka » 09 maja 2016, 15:31

Dzień dobry, też dołączę się do dyskusji. Dekarza już mam. Interesuje mnie kwestia, czy lepiej położyć blacho dachówkę. Dużo osób twierdzi, iż to korzystniejsze rozwiązanie niż dachówka ceramiczna. Co uważacie na temat takiego rozwiązania?

podobne tematy:
Cytuj

4.lukaszgos » 09 maja 2016, 15:43

Z tym jest różnie. Dachówka ceramiczna posiada swoje zalety i wady. Trzeba zaznaczyć, że jest o wiele cięższa od blachy i nie należy jej kłaść na terenach podmokłych. Po drugie pójdzie Ci więcej więźby, więc koszty prac dekarskich wzrosną. A teraz zalety. Po pierwsze lepiej wycisza, ma lepsze właściwości termiczne. Więc jak sam widzisz, jak to wygląda. Jeśli możesz to wybierz dachówkę ceramiczną.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Mydlarnia

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml