Poszukiwany sprawdzony ślusarz do bramy wjazdowej

1.adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Dzień dobry, mam bramę wjazdową na posesję. Została ona montowana jakiś okres temu i wszystko pracowało bez zarzutu. Ale po paru latach się ona zniżyła i zaczęły pojawiać się problemy z jej otwieraniem. Miałem już jedną brygadę ślusarzy. Coś pokręcili, postukali i skasowali gotówkę. Brama funkcjonowała poprawnie przez parę miesięcy i problem znowu wystąpił. Dlatego znów jestem na etapie poszukiwania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś miał do czynienia z ślusarzami z tego serwisu?

podobne tematy:
Cytuj

2.mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Witaj, miałem identyczny problem do domu. Nie chcę Cię smucić, lecz naprawa jej nie jest banalną rzeczą. Jeśli poprzedni ślusarze ją niewłaściwie zamontowali to będziesz zmuszony jeszcze raz od początku zrobić. Następna kwestia to odpowiednia wysokość prowadnic, po których skrzydło bramy się porusza. Brama powinna mieć zapas luzu od podłoża. Mniej więcej osiem cm wystarczy w zupełności. Jak te rzeczy będą należycie wykonane to nie będzie problemów z działaniem bramy przez kolejne lata. Jeśli chodzi o ślusarzy z tej strony to nie jestem w stanie pomóc.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Mydlarnia

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml