Czy ktoś wie za ile można nabyć takie lady recepcyjne do pensjonatu?

1.tomaszkowal » 24 maja 2016, 12:43

Witajcie, odnalazłem w internecie bardzo nowoczesne projekty lad do recepcji: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne i jestem ciekaw ile mogą kosztować takie cuda jak na przedstawionym obrazku Obrazek . Bardzo mi się podobają takie rozwiązania, lecz boję się iż są bardzo drogie. Nie chcę zawracać głowy firmie i się zbłaźnić. Tak, więc prośba do znawców tematu o jakiś przedział cenowy za tego rodzaju lady do recepcji.

podobne tematy:
Cytuj

2.tomaszkisiel » 24 maja 2016, 13:12

Cześć, bardzo fajna strona www. Prace tej firmy są jeszcze lepsze niż na fotografii podanej na forum. Jeżeli wykonują pracę dla tak wielkich korporacji to za pewne do najtańszych się nie zaliczają. Ale nie mam pojęcia czemu nie wyślesz do nich zapytania ofertowego. Napiszesz co ci trzeba i prosisz o ofertę cenową. Tak będzie najszybciej. Sporo firm tak działa, dlaczego nie ty.

podobne tematy:
Cytuj

3.adamniczyj » 24 maja 2016, 13:16

Witaj, naprawdę bardzo ładne są ich lady recepcyjne. Nie wiem w jaki sposób oni to wyceniają, lecz kiedyś na innym forum spotkałem się z takim zdaniem: trzeba przyjąć od 3 tyś zł za metr bieżący lady recepcyjnej. Więc posiadasz już jakiś punkt zaczepienia.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Mydlarnia

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml