Sprawdzony dentysta ze sprzętem w Radomiu

1.tomaszkowal » 23 maja 2016, 10:07

Cześć, potrzebuje dobrego dentysty w Radomiu. Poprzedni lekarz jak leczył mi zęba to zostawił odłamek ukruszonego wiertła w zębie. Rzecz jasna po jakimś czasie ząb o sobie przypomniał. Z tego co czytałem w Internecie, można to usunąć przy użyciu mikroskopu. Czy ktoś orientuje się, który dentysta wykonuje tego rodzaju zabiegi w mieście? Nie chce usuwać zęba i robić implanta w to miejsce. Jak wiadomo są to ogromne koszty i znacznie większy ból i okres leczenia.

podobne tematy:
Cytuj

2.tomaszkisiel » 23 maja 2016, 11:03

Witaj, z tego co opisujesz to posiadasz duży problem. Jest jedna klinika, która ma niezłych stomatologów: http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom . Możesz tam spróbować, lecz nie mam pojęcia czy posiadają taki sprzęt. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, a leczyłem już wiele zębów. Mam także już trzy implanty i nigdy nie miałem tego rodzaju komplikacji jak ty. Życzę dużo szczęścia, bo mam świadomość co to bolące zęby. Powodzenia.

podobne tematy:
Cytuj

3.adampiszczek » 23 maja 2016, 11:06

Witaj. To ten partacz nie wiedział, że mu się wiertło złamało. Zostawił go w dziurze i dał plombę? Jak tak, to powinieneś zrobić mu sprawę w sądzie.

podobne tematy:
Cytuj

4.tomaszkowal » 23 maja 2016, 11:09

Cześć. Dokładnie jest tak jak mówisz. Dopiero u kolejnego dentysty dowiedziałem się o tym incydencie. Szkoda pisać na temat tamtego lekarza. Partacz jakich mało.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Mydlarnia

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml